Kaliteli bir eğitim mi istiyorsunuz; Bu fırsatı kaçırmayın

Kaliteli bir eğitim mi istiyorsunuz; Bu fırsatı kaçırmayın

Haberin orijinali için ; http://www.boluhavadis.net/-haberleri-kaliteli-bir...

İlimizin seçkin eğitim kurumlarından Turkuvaz Koleji ilkokul ve ortaokul öğrencilerine büyük bir fırsat sunuyor.

Yerleşkesi, sınıfları, sosyal alanları bakımından bölgenin en önemli kurumu olan Turkuvaz Koleji, ilimizde daha çok öğrencinin kaliteli bir eğitim görebilmesi için bursluluk sınavı düzenliyor.

Kaliteli ve güvenli bir eğitim için kaçırmayın

24 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan bursluluk sınavına, ilkokul 2-3-4 ve ortaokul 5-6-7 inci sınıflarda okuyan öğrenciler katılabilecekler. Bursluluk sınavı 24 Mart Cumartesi günü tam gün olarak devam edecek. Bursluluk sınavına başvuru için;

oar.turkuvaz.k12net.com adresini ziyaret edebilirler.

Turkuvaz Eğitim Kurumları göz dolduruyor

Bünyesinde okul öncesi Kreş, İlkokul, Ortaokul ve Lise barındıran Turkuvaz Eğitim Kurumları, yerleşkesi, sosyal alanları ve öğrencilerin sağlıklı eğitim alabilmeleri adına oluşturulan fiziki mekanlarıyla dikkat çekiyor. 20’şer kişilik sınıflarıyla öğrencilere kaliteli bir eğitim sunan Turkuvaz Eğitim Kurumlarında her sınıfta, akıllı tahta, yazı tahtası, tebeşir tahta ve müzik tahtası da bulunuyor. Her öğrenciye ait özel dolabın bulunduğu sınıflarda öğrencilerin daha kaliteli eğitim alabilmeleri için her ayrıntı düşünülmüş. Fiziki mekanın yanında, ilkokul 1. sınıfta bir bayan ve bir erkek olmak üzere iki öğretmenin görevlendirilmiş olması öğrencilerin gelişimine ve öğrenimine büyük katkı sağlıyor.

Yemekhane lüks otelleri kıskandırıyor

Turkuvaz Eğitim Kurumlarında 3 kattan oluşan yemek hane lüks otelleri kıskandırıyor. Alt katta hijyenik bir ortamda pişen yemekler, asansör yardımıyla insan eli değmeden yemekhaneye ulaşıyor. Yemekhanede aynı anda 370 kişi yemek yiyebiliyor.

Velilerde yararlanabiliyor

Turkuvaz Eğitim Kurumlarının spor salonu ise 2 kattan oluşuyor. Birinci katta fitness salonu, minder sporları, güreş, boks, karate, judo, plates gibi sporların yapılması için alanlar bulunuyor. 2. Katta ise, basketbol, voleybol, hentbol, salon futbolu, kort tenisi, badminton sporları yapılabiliyor. Turkuvaz Eğitim Kurumlarının spor salonlarından öğrenci velileri de yararlanabiliyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ